Зустріч в клубі «Надвечір’я» Білгород-Дністровського територіального центру соціального обслуговування

05-04-2018 15:43 256
категорія: Соцзахист


Пасха – найбільш світле християнське свято. Свято перемоги добра над злом, життя над смертю. Відзначають Великдень по різному в різних країнах світу й навіть різних регіонах України.

4 квітня 2018 року, напередодні Великодня, в КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» у клубі «Надвечір’я» зібрались підопічні поспілкуватися про традиції цього свята, поділитися спогадами. Багато хто з присутніх приніс з собою свої улюблені Пасхальні композиції. Це писанки та серветки, вишиті своїми руками, писанки, придбані в храмах, писанки, розписані художниками. Особливо приємно було доторкнутися зором до писанки, зробленої монахом Свято-Троїцької Сергіївської Лаври.

У всіх родинах пектимуть смачні паски, у кожної господині свій секрет. Ось і з’явилася нагода обмінятися рецептами, які пам’ятають від своєї бабусі ще з дитинства. Згадували, як у ніч перед Великоднем всією сім’єю ходили до церкви. Там зустрічали свято й брали участь у святковій літургії. Розповідали про цей прекрасний час, коли всі рідні збиралися за одним столом. В хатах панував дух загальної ідилії й умиротворення.

За приємним спілкуванням час пролетів швидко та непомітно. На завершення зустрічі присутні побажали одне одному душевного тепла, спокою та Божої благодаті.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44